Firma TOMÁŠ KUČERA - servis TZB působí na českém trhu v oblasti klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky od roku 2006. Cílem firmy je vytvořit si dlouhodobé partnerství se zákazníky založené na komplexnosti dodávek, profesionalitě služeb, rychlostí servisu a hlavně cenové přístupnosti zákazníkům námi dodávaných zařízení a služeb.

Firma TOMÁŠ KUČERA - servis TZB Vám nabízí komplexní a ověřené služby od návrhu, realizace, až poservis a údržbu Vašeho zařízení. Naše zaměření směřuje především do oblasti klimatizacítepelných čerpadel avzduchotechniky.

V oblasti dodávky klimatizací a i tepelných čerpadel se zaměřujeme na dodávku a montáž jak pro rodinné domy a byty, tak i pro komerční a průmyslové prostory. Díky kvalitě a příznivé ceně jednotek je naší vlajkovou lodí v dodávkách klimatizací a tepelných čerpadel značky Fuji Electric . Ale samozřejmě spolupracujeme a dodáváme jednotky za velmi příznivé ceny i od dalších předních výrobců klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel, tak, abychom vždy vyšli vstříc přáním a požadavkům zákazníka.